, ,

8 цитат Крікунова про бізнес і не тільки

Публікуємо найвизначніші, на нашу думку, вислови експерта, які відібрали з наших попередніх інтерв’ю. Для натхнення…

1. «Бачу місію підприємців у тому, що вони повинні заразити цим духом суспільство і просякнути ним всю країну»

2. «Підприємці – агенти змін.  Вони не  можуть миритися з існуючим станом речей. Їм потрібно вже і зараз. Вони повинні зараз бути ефективними, реалізовувати той світ, який їх більше задовольняє»

3. «Якщо йдеться про навчання підприємців, обидві сторони вчаться одночасно – і студенти, і викладачі. У мене ціль – відкрити двері. У них – увійти»

4. «Все те, що робить бізнес, має підкорятися основній цілі – задоволення потреби та створення цінності для споживача. Тоді бізнес починає адаптовуватися до середовища і  конкурувати»

5. «Бізнес, який не вчиться і не розвивається – не має майбутнього»

6. «Освіта – це ніколи не диплом, не сертифікат. Навчитися – це не означає повісити на стіну гарний листок у гарній рамці. Навчитися – змінити свою поведінку у більш продуктивний бік»

7. «Економіка розвивається не тоді, коли всім добре». Якщо економіка ринкова і споживач завжди змінює свої пріоритети – хтось обов’язково буде «помирати»

8. «Значення маркетингу зараз вийшло за рамки… маркетингу. Компанії перестали конкурувати окремими маркетинговими рішеннями (рекламою, упаковкою, ціною), а цілою бізнес-моделлю»

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *