Дайджест. Новини Клубу Ділових Людей

У Львові вчились безпечно обирати приміщення для бізнесу. А в Івано-Франківську відбулась зустріч одноклубників.

Львів

Експерти розповіли про ризики купівлі нерухомості для бізнесу

Семінар “ Нерухомість для бізнесу” відбувся 12 липня у Львівській філії Клубу Ділових Людей.

Тарас Бачинський розповідає про пошук нерухомості для бізнесу

Захід провели керуючий партнер  Адвокатського об’єднання «БК ПАРТНЕРС»,  засновник агенції нерухомості «MAX ESTATE» Тарас Бачинський та старший юрист Адвокатського об’єднання  «Бачинський, Коломієць та партнери» Тетяна Кордіяка.

Спікери фахово та грунтовно розглянули різні юридичні аспекти купівлі приміщень в новобудовах і на вторинному ринку  та підняли низку питань, пов’язаних з  орендою офісів й укладенням договорів. Також на заході йшлося  про ризики при купівлі комерції такі, як договір із секретом (наприклад, договір купівлі-продажу майнових прав), подвійний продаж,  договір-бронювання, продаж без згоди дружини/чоловіка, прихована хвороба власника.

Тетяна Кордіяка розповідає про можливі ризики при купівлі нерухомості для бізнесу

Кожен учасник заходу мав змогу поставити запитання, які хвилюють саме його, і почути багато цікаво про судову і юридичну практику.   

Івано-Франківськ

У гості до одноклубівців

35 учасників Клубу Ділових Людей з Тернополя та Івано-Франківська зібралися 13 липня на нетворкінг в Івано-Франківську. Учасники бізнес-зустрічі мали унікальну можливість відвідати підприємства своїх колег, подивитися як працює їхній бізнес, поділитися досвідом і налагодити нові контакти.  

Івано-Франківськ – Тернопіль. До одноклубівців в гості.

Візит розпочався з екскурсії у наукове містечко “Нова Енергія”, яку провела співзасновниця містечка Ірина Дарвай. Ірина розповіла про втілення ідеї містечка, їхні  теперішні та майбутні проекти.

Потім усі разом обідали у CosmoPizza, де співвласник Роман Вархола гостинно вітав учасників і також ділився своїм бізнес-досвідом.

Після ситного обіду усі вирушили у гості до консалтингової компанії “Парасоля”. Тут гостей зустріла засновниця “Парасолі” і активна учасниця Клубу Ділових Людей  Світлана Новоженова. Вона теж розповіла свою бізнес-історію і показала, що і як працює у її компанії.

Івано-Франківськ – Тернопіль. До одноклубівців в гості.

Щоб трохи розважитися, учасники зустрічі навідалися до засновника магазину страйкбольного спорядження “Strikershop” Олександра Потеряйла. Він організував для усіх охочих можливість постріляти у тиру і поділився історією створення власного бізнесу.

Про труднощі і те, як їх долати, також розповів  ще один учасник Клубу Станіслав Провальний, співвласник  магазину туристичного спорядження «GORGANY».

Івано-Франківськ – Тернопіль. До одноклубівців в гості.

Після насиченого дня усі відпочивали і налагоджували ділові контакти у форматі нетворкінгу.

“Це надзвичайно цікавий та ефективний формат зустрічей для учасників Клубу Ділових Людей,  – розповідає учасниця із Тернополя Людмила Велика. – Найбільше захопила можливість поспілкуватися з різними людьми і провести з ними цілий день. У кожного свій бізнес, своя історія, яка не схожа на інші, але разом із тим, у кожного є якісь спільні підходи до стратегії і розвитку, які можна застосувати у власній справі. Теплі емоції, щирість, готовність ділитися досвідом  – усе це робило атмосферу зустрічі дуже дружньою. Я уже готова їхати ще кудись, тому що це незабутні емоції”.

Хочете долучитись до цікавих так корисних заходів, переходьте за посиланням та шукайте події у своєму місті.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *