Loading Події

Past Події

Події Search and Views Navigation

Подія Views Navigation

Травень 2017

Майстер-клас «Збільшення продажів за допомогою e-mail-marketing»

31/05/2017 @ 18:15 - 21:00
Клуб Ділових Людей (Львів), Зелена, 109
Львів, 79036 Ukraine
+ Google Map
Безкоштовно

Що таке email-маркетинг і як це працює в глобальній картині бізнесу? На майстер-класі Ви дізнаєтеся як «достукатися» до Клієнта за допомогою розсилок, як продати товар через електронного листа, а головне – як зробити так, щоб e-mail повідомлення прочитали від заголовка до кінця. Спікер – Світлана Насирова.

Дізнайтеся більше »

Червень 2017

Бізнес-зустріч «Захід-Схід: налагоджуємо мости для бізнесу»

15/06/2017 @ 15:30 - 19:30
ТРЦ Palladium, Panorama Lounge, пер. Костюринский, 2
Харків,
+ Google Map
Безкоштовно

На бізнес-зустрічі керівники та власники малого бізнесу Харкова розроблятимуть план дій з розвитку підприємництва міста та побудови «мосту» співпраці між підприємцями Заходу та Сходу України. Обговорити можливості та перспективи, описати план дій, визначити ролі основних гравців, які покращуватимуть бізнес-клімат регіону та розбудовуватимуть малий бізнес – якщо коротко про програму та цілі бізнес-зустрічі. До обговорення та дискусій запрошують 100 керівників та власників малого бізнесу Харкова. Деталі та реєстраці за посиланням.

Дізнайтеся більше »

День відкритих дверей у BogushTime

15/06/2017 @ 18:30 - 21:00
Bogush Time, вул. Євгена Сверстюка, корпус А, офіс 309
Київ,
+ Google Map

В учасників буде можливість більше дізнатися про історію компанії,  успіхи та плани. Зможете поставити будь-які питання: щодо організації компанії, про нові проекти та навчальні програми, а також взяти участь в практичному 1,5 годин-ному семінарі «Цілі і бар'єри». Реєстрація за посиланням.

Дізнайтеся більше »

Шоу історій «Куди приводять мрії»

15/06/2017 @ 19:00 - 21:00
FESTrepublic. club, вул. Старознесенська, 24-26
Львів,
+ Google Map
160грн

Шоу історій – це щомісячний захід. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов'язково професійних промовців, або виступити самі. Історії, які почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів і презентацій, від тих, хто не обов'язково є професійними промовцями, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе. Тематика наступного заходу – «Куди приводять мрії». Купити квитки можна за посиланням.

Дізнайтеся більше »

Тренінг «Написання проектів. Фонди ЄС»

16/06/2017 @ 09:00 - 17/06/2017 @ 17:00
Київ
2500грн

На тренінгу дізнаєтеся про доступні в Україні програми, навчитеся писати проекти, подавати їх для отримання дофінансування, управляти ними і складати коректну звітність для донора. Тренер – президент CEASC, консультант з написання проектів до європейських фондів, експерт в сфері євроінтеграції Микола Смолінський. Деталі та реєстрація за посиланням.

Дізнайтеся більше »

Адвокація для розвитку торгівлі

20/06/2017 @ 18:15 - 21:00
Клуб Ділових Людей (Львів), Зелена, 109
Львів, 79036 Ukraine
+ Google Map
300грн

Круглий стіл "Адвокація для розвитку торгівлі"  проводиться з метою обговорення існуючих проблем у сфері експортно-імпортної торгівлі, з якими щодня стикаються підприємці Львова та Львівської області. У рамках заходу експерти напрацюють механізми усунення експортно-імпортних проблем. Також у рамках заходу експерти закладуть фундамент для покращення комунікації між владою та місцевим бізнесом. А підприємці сформують рекомендації, які сприятимуть оптимізації розвитку торгівлі. Реєстрація на захід за посиланням.  

Дізнайтеся більше »

Нефінансова мотивація працівників

21/06/2017 @ 18:15 - 21:00
Клуб Ділових Людей (Львів), Зелена, 109
Львів, 79036 Ukraine
+ Google Map
300грн

Вдало мотивована команда – це запорука вашого успіху. Більшість помилково вважає, що найкраща мотивація - це гроші. Це правда лише наполовину. На семінарі "Нефінансова мотивація працівників" ви дізнаєтесь про альтернативні способи заохочення та їхні види. це практичні поради, які вже завтра ви можете застосовувати на практиці. Спікер заходу - Галина Тритяк, незалежний фінансовий консультант. Більше про захід читайте тут.

Дізнайтеся більше »

Як переконати клієнта

21/06/2017 @ 18:15 - 21:00
Клуб Ділових Людей (Луцьк), вул. Паркова, 5
Луцьк, Ukraine
+ Google Map
300грн

Кожен, хоча б раз у житті, після перемовин з клієнтом чув фрази: «Я подумаю», «Мені треба порадитись» тощо. Як працювати із такими запереченнями розкаже експерт заходу. У рамках події учасники дізнаються причини, які стримують клієнтів від покупки та способи подолання цих сумнівів. Експерт заходу - Олег Шаргородський, підприємець, маркетолог, консультант та тренер із збільшення продажів міжнародного класу Yellow. Реєстрація на захід за посиланням.

Дізнайтеся більше »

Партнерство з Німеччиною: підготовка та досвід

21/06/2017 @ 18:15 - 21:00
Український Дім на Європейській площі, Медіа-Центр, вул. Хрещатик, 2
Київ, Ukraine
+ Google Map
300грн

Експерти заходу розкажуть як розпочати свою справу в Німеччині та успішно вийти на німецький ринок. Також проконсультують щодо варіантів співробітництва з німецькими підприємствами. У рамках зустрічі учасники отримають детальну інформацію про унікальну програму Німецького товариства міжнародного співробітництва "GIZ" "Fit for Partnership with Germany" та дізнаються більше про умови участі у ній. Спікери заходу: Світлана Степащенко, керівник проектного офісу німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні. Максим Прокопов, власники та директор "IT-Premium", ІТ- обслуговування офісів, випускник програми "Fit for Partnership with Germany". Реєстрація…

Дізнайтеся більше »

Конфлікт. Ціна питання

21/06/2017 @ 18:15 - 21:00
Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців,13, вулиця В. Чорновола, 7
Івано-Франківськ, Ukraine
+ Google Map
300грн

Розвиток власної справи не можливий без суперечок і конфліктів. Але вийти з конфліктної ситуації з користю для себе - справа нелегка. Під час майстер-класу учасники отримають цінні знання про те як важливо навчитися бути "менеджером конфлікту" і досягати бажаного результату. Також експерт заходу розповість про стратегію поведінки у конфлікті, ризики і вигоди від нього. І, звісно ж, багато цікавих лайфхаків. Спікер заходу - Олександр Походощук, корпоративний бізнес-тренер, коуч в сферах бізнесу і особистісного розвитку Trouble shooter, Засновник «Академії Розвитку Суспільства АРС».…

Дізнайтеся більше »
+ Export Events