Фінансова грамотність: коротко про важливе

Що ви знаєте про гроші? А про фінансову грамотність? Всі хочуть процвітати і мати достаток, але не у всіх виходить. Чому? Секретами фінансового успіху ділиться Оксана Сивоус, консультант з особистісного розвитку і фінансовій грамотності та тренер.

 На дохід впливає багато факторів: навички, наполегливість, сила волі, мотивація, цілі, оточення. А також знання основних законів відносин з грошима, грошової циркуляції. Тому знання азів фінансової грамотності – це як абетка в школі. Коли не розумієш про що йдеться, не можливо бути успішним. Бізнес завжди є продовженням власника, його сильних сторін і вмінь. Або ж навпаки, тих проблем і завдань, які він повинен вирішити. Тому відносини власника бізнесу з особистими грошима завжди будуть  повторюватися в бізнесі.

Є вираз, що незнання закону не звільняє від відповідальності. В будь-якій системі діють свої закони, тому знання і розуміння цих законів полегшує взаємодію. Так само і з грошима. Незнання що таке гроші, для чого вони були створені, що таке велика грошова гра,  приводить до того, що одних вона  робить власниками грошей і дає можливість росту, а інших змушує постійно виживати і боротись, жити в боргах і кредитах.

Не розуміння основ циркуляції грошей не дає побудувати з грошима правильні стосунки, коли для отримання прибутку треба докласти менше зусиль. Правильно побудований фінансовий трикутник є основою фінансової грамотності. Розуміння цього допоможе і власнику бізнесу, і найманому  працівнику зрозуміти правила поводження з грошима і однозначно збільшити прибуток.

Дізнатися більше про фінансову грамотність та отримати практичні поради для формування стратегії відносин з грошима ви зможете, відвідавши тренінг Оксани Сивоус. Більше про захід та умови участі, читайте за посиланням. Окрім цього під час тренінгу учасники зможуть пройти тест на фінансову грамотність, який допоможе краще зрозуміти, з чого потрібно починати.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *