, ,

Клуб Ділових Людей розпочинає роботу в східному регіоні

15 червня у Харкові відбулася закрита бізнес-зустріч “Схід – Захід разом: налагоджуємо мости для бізнесу”. Захід проходив з ініціативи Харківського Клубу Підприємців та Клубу Ділових Людей України та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). У результаті зустрічі було підписано Меморандум про об’єднання Харківського Клубу Підприємців та Клубу Ділових Людей України в єдину структуру для максимально ефективного представництва інтересів та розбудови малого бізнесу у Харкові та в Україні в цілому.


На зустрічі були присутні близько 100  
найбільш активних та репутаційних керівників та власників бізнесу Харкова, представники міжнародних партнерів Клубу Ділових Людей та Харківської державної обласної адміністрації.

Після офіційної частини учасники заходу працювали у робочих групах над моделюванням плану дій з розбудови малого бізнесу в місті, обговорювали можливості та перспективи, визначали ролі основних гравців.

“На зустрічі було окреслено низку проблем, з якими зараз стикається малий бізнес у Харкові, а також запропоновано рекомендаційний список проектів та дій, які варто здійснити найближчим часом, щоб покращити бізнес-клімат у регіоні”, – зазначив голова ГО “Клуб Ділових Людей” Микола Савуляк.


Уже наступного тижня
заходи та проекти Клубу Ділових Людей стартують в Харкові.  Голова Харківського Клубу Підприємців Ніка Нікс зауважила: “Харківський Клуб підприємців ось уже 10 років успішно об’єднує і розвиває підприємців. Але досить давно ми шукали хорошого партнера для виходу на всеукраїнський рівень. І нарешті ми знайшли його. Партнерство з Клубом Ділових Людей дає очевидні вигоди для всіх. Це і нові сервіси для наших учасників, і збільшення масштабу заходів та проектів. Тепер замість одного Клубу учасники можуть відчувати себе як вдома у всіх великих містах України.  Окрім того, об’єднання Клубів забезпечує ще й міжнародну підтримку і захист бізнесу в нашому регіоні. Ми з нетерпінням чекаємо старту нових спільних проектів”.Учасники готові до спільних нових звершень та інтенсивної роботи над покращенням бізнес-середовища в Харкові та Україні загалом.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *