Клуб Ділових Людей і Асоціація будівельників “Будіндустрія” підписали Меморандум про партнерство

25 липня Клуб Ділових Людей і Асоціація будівельників “Будіндустрія” підписали Меморандум про партнерство. Зацікавлені учасники обох організацій отримали ексклюзивне право на доступ до сервісів організації – партнера та участь у їхніх проектах.

 

Захід відбувався у готелі “Нота Бене”і проходив  у форматі нетворкінгу, на якому були презентовані можливості та проекти Клубу Ділових Людей та Асоціації будівельників “Будіндустрія”.  Меморандум організації підписали з метою розбудови громадянського суспільства, розвитку малого та середнього бізнесу та зміцнення Української держави. Цим актом вони підкреслили готовність до співпраці у реалізації суспільних проектів та підтримки один одного на шляху до реалізації місії та цілей один одного.

Голова Асоціації “Будіндустрія” Ростислав Вороновський наголовсив, що розвиток асоціативних, кластерних  і галузевих об’єднань – це  запорука реанімації економіки України, а  налагодження горизонтальних зв’язків між бізнес-асоціаціями це – передумова для спільних масштабних  проектів. ” Я впевнений, що підписання цього Меморандуму, дасть поштовх для реалізації успішних і ефективних програм. Можливість інтеграції наших учасників у Клуб, а учасників Клубу в нашу Асоціацію  урізноманітнить нас обох  і додасть якихось нових сервісів, послуг, можливостей для навчань, реалізації нових ідей і налагодження нових контактів. Я вважаю, що підписання Меморандуму – це дуже хороший початок для успішної тривалої роботи”.

Голова ГО “Клуб Ділових Людей” Микола Савуляк розповів про можливості для учасників Клубу і про плани організації на майбутнє. “Сьогоднішня подія, присвячена підписанню Меморандуму між Клубом Ділових Людей як універсальною організацією  і Асоціацією будівельників”Будіндустрія ” як галузевим об’єднанням. У ній важливим є те, що ми надаємо доступ до сервісів і проектів Клубу Ділових Людей для членів Асоціації, і також інтегруємо учасників Клубу, які працюють у будівельній сфері у галузеву Асоціацію.  Це підсилить позиції обох організацій і дасть нам змогу передати  проекти з будівельного напрямку на нашого партнера, що дозволить  надати ще більше можливостей для представників малого бізнесу.”

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *