Клуб Ділових Людей та програма розвитку ООН: співпраця, що веде до успіху

Клуб Ділових Людей ― це міжнародний бізнес-клуб для керівників та власників малого бізнесу, які мають надійну ділову репутацію та дотримуються власного ділового слова. Бізнес-клуб існує з 2009 року та налічує понад 1200 активних учасників. Філії Клубу знаходяться у Києві, Рівному, Івано-Франківську, Луцьку та Тернополі. Клуб Ділових Людей співпрацює із понад 50-ма партнерами в Україні та за кордоном та організовує понад 680 заходів у рік.

Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй – перша велика міжнародна організація, яка визнала Клуб Ділових Людей на міжнародному рівні. Підтвердженням цього став Меморандум, підписаний між Клубом Ділових Людей та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй. Відтак, з 5 лютого 2016 року, Клуб став одним із семи бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств, які, в рамках співпраці із ПРООН, представляють інтереси малого бізнесу та сприяють розбудові більш сприятливого бізнес-клімату в Україні.

 

«Участь у проекті ПРООН – ще одна перемога Клубу Ділових Людей. Дякуємо організаторам за довіру та віримо, що спільними зусиллями досягнемо показних результатів та зробимо вагомий крок для розбудови України, про яку всі мріємо», – зазначає голова Клубу Микола Савуляк.

У рамках співпраці Клубу Ділових Людей та ПРООН були проведені навчальні програми із франчайзингу, адвокації, міні-МВА. Триває блок навчання з маркетингу, PR та інтернет-просування.

За підтримки Програми Розвитку ООН 15 червня 2017 року відбулось об’єднання Харківського Клубу Підприємців та Клубу Ділових Людей. У результаті два найбільші бізнес-клуби сходу та заходу України підписали Меморандум про злиття організації в єдину структуру для максимально ефективного представництва інтересів та розбудови малого бізнесу під брендом Клубу Ділових Людей.

 

Досить давно ми шукали хорошого партнера для виходу на всеукраїнський рівень. І нарешті ми знайшли його. Партнерство з Клубом Ділових Людей дає очевидні вигоди для всіх. Це і нові сервіси для наших учасників, і збільшення масштабу заходів та проектів. Тепер замість одного міста, учасники можуть відчувати себе «як вдома» у всіх великих містах України», – зазначила президент Харківського Клубу Підприємців Ніка Донченко.

У 2016 році ПРООН, під час оцінки організаційної спроможності, високо оцінив Клуб і назвав його бенчмарком для інших членських організацій в Україні. За консультаційної підтримки експертів ПРООН, Клуб Ділових Людей формується як дієвий бізнес-клуб на національному рівні. Про це свідчить збільшення кількості членів Клубу на 60% за період співпраці із ПРООН. Окрім того, у Клубі Ділових Людей запрацювали сервіси бізнес-асистування, можливості для бізнесу, бізнес-групи, тощо.

Також у Клубі Ділових Людей розпочав роботу Відділ партнерства та адвокації. Відкриті нові філії Клубу в Луцьку та Рівному. А до кінця 2017 року Клуб розпочне діяльність ще у 17-ти регіонах України для представлення інтересів малого бізнесу в усіх областях країни.

Сприяння та експертна підтримка команди ПРООН стали одними з ключових факторів побудови Клубу Ділових Людей. А саме – як найбільшого бізнес-клубу для малого бізнесу в Україні.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *