,

Книга «НІКОЛИ НЕ ЇЖТЕ НАОДИНЦІ»

Нове – це добре забуте старе. І головна заповідь старого кар’єриста про зв’язки, які «вирішують усе», перетворилась на сучасний нетворкінг – мистецтво зав’язувати корисні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем.

Кейт Феррацці – гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги – народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це – завдяки зв’язкам.

«Ніколи не їжте наодинці», – одна з порад, яку він дає у своїй книзі. Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя, але найголовніше — будувати стосунки щирі, відверті та не боятися дати більше, ніж можеш отримати, – таке перше правило нетворкінгу. Які ще є правила та як їх правильно застосовувати – Кейт Феррацці навчить у книзі. А ще – як спілкуватися, а спілкування – перетворити на успіх.

Повна назва: «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств»
Автор: Кейт Феррацці
Рік: 2016
Видавництво: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля»
Кількість сторінок: 352

 

З анотації до книги

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *