Місія можлива: власний фестиваль у 15 років

Що ви робили у 15 років? Грали у дворі на гітарі, ходили у походи, смакували смачною бабусиною випічкою десь на березі річки у селі чи вперше закохувались? А от Уляна Кунтій та Ярина Мірко уже встигли організувати та провести фестиваль для молоді, який відвідало тисячу осіб.

Від задуму до дії

Уляна. Почалося все рік тому, коли ми побували на Open Youth Forum. Цей форум організовували мої знайомі і вони вже співпрацювали з «Молодими Лідерами України». Цей форум нас зарядив емоціями і дуже надихнув на організацію свого фестивалю. Ідею ми мали вже давно, і на цих емоціях ми остаточно вирішили його організувати.

Ми мали ідею, але нам була потрібна допомога, бо ми не знали як її втілити.

Ярина. Через цей захід ми дізнались про «Молодих Лідерів України». І прийшли до Наталі(Наталя Панчишин, керівник проекту «Молоді Лідери України» – ред.) і розповіли про свій задум. Ми мали ідею, але нам була потрібна допомога, бо ми не знали як її втілити.

Організація фестивалю – це було справжнє навчання. Адже досвід, яким ми здобули, коли готували цю подію, ну напевно, жодна школа не дасть таких знань. Це був і піар, і лідерство, і проектний менеджмент. І, звісно, командна робота: я відповідала за піар. Уляна – за логістику. Ще двоє хлопців  – за програму.

Ярина Мірко(ліворуч), Уляна Кунтій(праворуч)

Active Weekend

Уляна. Нам важко далась командна робота, бо цей фестиваль – наше дитя і спочатку було важко прийняти той факт, що його треба з кимось ділити. «Active Weekend»  – це одноденний фестиваль активного дозвілля. Він відбувся у травні цього року у Парку культури .

Досвід, який ми здобули, коли готували цю подію, ну напевно, жодна школа не дасть таких знань.

Парк був поділений на 8 зон серед яких: танці, акторська майстерність, воркшопи – експерти навчали правильно оформити резюме чи як досягати своєї цілі. Медіазона, дитяча зона та зона активного дозвілля. Мандрівники розповідали про свої подорожі. Протягом 5 годин відбувалися різні майстер-класи, тренінги від професіоналів. А завершилось усе концертом вуличних музикантів.

Фестиваль відвідало близько тисячі людей.

Успіх – за межами зони комфорту

Уляна. Щоб залучити кошти ми подавались на краудфандингову платформу Big Idea. У «Молодих Лідерах України» нам показали як правильно все заповнити, оформити мету, сформувати бюджет. Також готували відеопрезентацію

Ярина. І це дало свій результат. Бо ми мали зібрати трохи більше 17-ти тисяч гривень, а зібрали 18200 гривень. Також ми презентували свій проект для учасників Клубу Ділових Людей. І це також мало результат – бо ми залучили ще додаткові кошти. В загальному ми зібрали 32 тисячі гривень для проведення фестивалю.

У «Молодих Лідерах» нам показали як правильно все заповнити, оформити мету, сформувати бюджет.

Ярина. Ми хотіли показати, що молодь може не просто сидіти. А молодь може виходити з зони комфорту, може навчатися і навчати. Я вважаю, що не важливо скільки тобі років, важливо який вік у твоїй голові. І це працює, бо на фестивалі були люди різного віку: від зовсім маленьких до дідусів і бабусь.

Попереду – новий фестиваль

Уляна. Ми вирішили в серпні наступного року знову організувати фест. Зараз шукаємо можливості, гранти для залучення коштів на проведення. Хочемо зробити «Active Weekend» щорічним.

Ми хотіли показати, що молодь може не просто сидіти. А молодь може виходити з зони комфорту, може навчатися і навчати.

Ярина. Також паралельно працюємо у «Молодих Лідерах України». Це організація, яка допомагає молодим людям знайти себе і стати справжнім лідером.

Про плани на майбутнє

Уляна. Мене цікавить професія проектного менеджера. Маю мрію відкрити своє маленьке кафе. А тут («Клуб Ділових Людей» – ред.) є такі люди, які можуть допомогти в реалізації цього. Бо в кожному кабінеті є хтось, хто зажди може порадити.

Ярина. Ми також закінчили цього року стартап-школу «Young Leaders Startup School» , яка відбувалася від «Молодих Лідерів України». І ми з Уляною готували свій проект – це антикафе невеличке. Це є для нас фундаментом, адже ми справді хочемо у майбутньому його відкрити.

Учасники проекту “Молоді Лідери України” та його координатор Наталка Панчишин (друга праворуч)

Довідка. Проект “Молоді Лідери України” – це молодіжне громадське об’єднання, ціллю якого є сформувати нове покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у соціальні та лідерські проекти на основі етики особистості, соціальної відповідальності та національної ідеї.

Хочете, щоб ваші діти з користю проводили вільний час, визначились із майбутньою професією та не боялись виступати перед публікою, долучайте їх до Всеукраїнського літнього табору «BigGame4TEENs». Нехай ваші діти, племінники, сусіди стають майбутніми лідерами як Уляна, Ярина та інші «Молоді Лідери України».

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *