На форумі «Ефективні продажі» в Луцьку підприємцям розкажуть про практичні інструменти успішних онлайн і офлайн-продаж

Побудова і запуск системних продажів – один з найактуальніших викликів малого і середнього бізнесу, особливо в невеликих містах України. Підприємці потребують простих практичних інструментів для швидкого та ефективного запуску продажів, а також їх розвитку. В епоху динамічних змін варто застосовувати нові підходи у бізнесі, зокрема в продажах. Саме тому 23-24 травня в Луцьку (вул. Набережна, 42, PASSAGE INTERDIT) відбудеться форум «Ефективні продажі» для керівників та власників. Подія організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Форум покликаний продемонструвати ефективні інструменти онлайн і офлайн-маркетингу, рецепти вдалої роботи відділів продажу. Учасники заходу розвинуть практичні навички ефективних продажів, розглянуть успішні бізнес-кейси і найголовніше – матимуть можливість отримати аналіз ефективності відділу продажу власної компанії. Такі аналітичні дані допоможуть підприємцям зрозуміти, наскільки результативним є відділ продажу на їх підприємствах.

Форум “Ефективні продажі” – це можливість зрозуміти настрої ринку та актуальні бізнес-тренди, розглянути практичні кейси, дізнатися про нові бізнес-можливості та налагодити якісні ділові контакти. Окрім того, учасники зможуть вдосконалити своє вміння ефективних продажів, обмінятися досвідом та знайти рішення складних питань чи ситуацій у бізнесі, – зазначив керівник Центру Микола Савуляк.

У перший день форуму, 23 травня, учасників чекає виступ про результативні онлайн-продажі бізнес-тренера Тетяни Суботіної. Експерт з інтернет-маркетингу Ольга Онікієнко проведе практикум про ефективні інструменти онлайн-продажу та соціальні мережі для бізнесу. Експерт та бізнес-тренер Ігор Фоменко розкаже про використання ігрових практик, як інструмент підвищення продажів. А експерт з питань реорганізації системи продаж Олесь Піщак проведе інтерактивний практикум, під час якого продемонструє основи побудови та розвитку відділу продажів: успіхи та труднощі.

В рамках форуму відбудеться панельна дискусія «Ефективне формування та управління відділом продажу», де 4 власники бізнесів поділяться своїм досвідом, викликами та досягненнями в сфері продажів. Представники Європейського банку реконструкції та розвитку і Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ проведуть презентацію можливостей для бізнесу. Також буде організований нетворкінг, під час якого учасники зможуть знайомитись, спілкувались та знайти потенційних партнерів і клієнтів.

Другий день заходу пройде у форматі бізнес-візитів на успішні підприємства міста (рітейл – Будівельна компанія «Інвестор» (зустріч проведе власник Андрій Розумовський), виробництво – Компанія «Тигрес» (зустріч проведуть керівник відділу експорту Іван Дордюк та PR-менеджер Надія Сенюк),  послуги – Агентство Digital маркетингу «ARTEFACT.St» (зустріч проведе власник Андрій Сірук) для наочної демонстрації ефективних відділів продажу. Програмою передбачена екскурсія (в компаніях «Тигрес» та «Інвестор»)  та історія успіху компанії від власника (компаній «Інвестор» та «ARTEFACT.St»).  Це також дозволить учасникам налагодити ділові контакти з перспективою подальшої співпраці.

Ефективні техніки продажів – одна із найважливіших умов розвитку компанії і підтримки стабільності в зростанні бізнесу. Саме тому запрошуємо керівників та власників бізнесу відвідати форум “Ефективні продажі”, щоб отримати можливість підвищити продуктивність своєї компанії, використовуючи нові знання, технології і сучасні підходи.

Участь у форумі – безкоштовна. Детальніша інформація про подію та реєстрація за посиланням https://bit.ly/2H6tiIM

Координатор заходу

Ірина Швидко, +380977746347, iryna.shvydko@bc-club.org.ua