Національна платформа бізнес взаємодії – масштабний проект розвитку малого бізнесу в Україні

5 вересня у Львів відбулася презентація Національної платформи бізнес-взаємодії, ініційованої Клубом Ділових Людей та Міжнародною організацією з міграції за підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Це лише перший захід в рамках всеукраїнської презентації, що восени пройде у 24 обласних центрах країни.

Ідея спільної платформи, орієнтованої на потреби малого бізнесу виникла ще рік тому і стала масштабним проектом з амбітними цілями. Серед них – створення майданчика для комунікації підприємців, пошуку підрядників і партнерів, навчання та обміну досвідом.

Щоб створити якнайширший інструментарій для учасників проекту, Платформа працюватиме у  двох форматах: онлайн та офлайн. Перший включає створення великого Каталогу представників бізнесу, що дозволить підприємцям розповісти про свої товари і послуги. Вже зараз Каталог об’єднує 1500 людей, на етапі презентації Платформи – до кінця жовтня цього року – планують залучити ще мінімум 2500.

«Наша платформа дає можливість передусім знайти клієнтів та підрядників, –  розповідає Микола Савуляк, Голова Клубу Ділових Людей – Стартував вже новий проект, який називається «Надійний підрядник», в якому ми вже починаємо сертифікувати підрядників під різні послуги для бізнесу. Друге, чого ми прагнемо досягти: це обмін досвідом і навчання завдяки нетворкінгу і тренінгам, які ми плануємо проводити у різних містах як мінімум 2 рази на місяць. Третє це інформація: новинки, тренди, бізнес-можливості тощо».

Ще одне завдання Платформи – різнопланова допомога підприємцям. Для цього Клуб Ділових Людей залучився сприянням Департаменту економічної політики ЛОДА.

«Ми докладаємо чимало зусиль для того, щоб бізнес почувався комфортно у нашому регіоні. Вже зараз діє Програма відшкодування частини відсотків за кредитами, які беруть суб’єкти малого бізнесу, що ведуть діяльність в деревообробній, харчовій та меблевій сфері. В 2016 році в такий спосіб змогли здешевити кредитний ресурс 16 суб’єктів господарювання, а цього року вже 33», – каже Роман Филипів, Директор  департаменту економічної політики Львівської ОДА.

Таким чином Платформа покликана стати тим середовищем, яке об’єднає власників бізнесу та клієнтів, початківців і підприємців зі стажем. Вже незабаром про її можливості дізнаються в Хмельницькому та Тернополі, згодом – в інших містах (детальніше – на сайті http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2306.html) А це означає, що малий бізнес отримає нагоду розвиватися ефективніше, забезпечуючи своїм зростанням і економічний розвиток країни.

 

Джерело: Захід.нет

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *