,

План на грудень: написати план на рік

Стратегія розвитку бізнесу – це комплексна програма  дій, яка визначає основні для організації точки зростання і розвитку, місію, головні цілі та розподіл ресурсів для досягнення основних тез наступного року. Вона формує основні цілі та способи досягнення – щоб надати підприємству напрямок розвитку.

Якщо НЕ планувати рік, є небезпека, що компанія проживе його не так, як вам би хотілося. Цілий рік! Занадто велика трата часу, чи не так? Планувати свою діяльність потрібно завжди. Адже, якщо ви не плануєте те, чого хочете досягнути, не ставите цілі, то хтось цю роботу зробить за вас і спланує для вас те, чого можливо, ви не бажаєте мати у своєму житті.

РОЗСТАВЛЯЙТЕ ПРІОРИТЕТИ

Мета планування – це своєрідний маяк, який підказує нам напрямок шляху.    Пріоритети допомагають потрапити в найважливіші місця. Вони не дозволяють відправитися в менш важливі пункти до того моменту, поки ви не потрапите в більш важливі.

Часто ми витрачаємо час на те, що нам подобається, а не на те, що нам необхідно зробити. І в результаті не досягаємо своїх цілей. Список пріоритетів допомагає організовувати час так, щоб досягати своїх цілей.

РИЗИКУЙТЕ

Подивімося на ваші цілі у 2017 році. Швидше за все, вони відображають боязке мислення і нетворчий підхід до планування. Без сумнівів, ваші цілі не дуже складні і ви можете з ними впоратися. Якщо взяти до уваги той факт, за яким людина може адаптуватися до будь-яких обставин, то чому б не ризикнути?

Наприклад, ви поставили собі за мету заробити 10 000 доларів у 2017 році. Беріть вище – змініть мету до 100 000 доларів. Коли ви помножите всі ваші цілі на 10, вам доведеться приступити до їхнього досягнення новаторськими метода-ми. Традиційний підхід не працює з десятикратним мисленням. Але, щоб досягнути того, що ви запланували, потрібно не тільки розширити межі мислення. Повинні змінитися і докладені зусилля.

ПЕРЕОЦІНЮЙТЕ

Замість того, щоб очікувати ідеальних умов, розраховуйте на найгірше. Замість того, щоб недооцінити час і зусилля, які слід витратити для справи, переоцініть ці речі. При-кладіть ще більше зусиль для досягнення своєї мети, ніж, як вам здається, необхідно.

Автор: Михайло Чорний

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *