Рекомендації. Фільми про бізнес і для бізнесу

Погода капризує. А це означає, що можна сміливо вмощуватись на дивані, заварювати чай і без мук совісті поринати у світ кіно. Пропонуємо вам підбірку фільмів, які принесуть не просто естетичне задоволення, а й користь і лайфхаки для ділового життя.

“Дякую вам куріння”

Історія про Ніка Нейлора – молодого бізнесмена, якому необхідно лобіювати тютюн в суспільстві. Герой наштовхується на низку перешкод, але таки успішно просуває товар в суспільство. Як? Сила переконання, якісна реклама та методи просування товару – все це у виконанні Аарона Екхарта.

“12 розгніваних чоловіків”

Чудова стрічка із 1957 року  розповідає про засідання присяжних.  11 присяжних впевнені, що підсудний винен у вбивстві власного батька. Проте один – проти. Як йому за півтори години переконати інших? Ви побачите безліч яскравих технік і моделей переконання.

“Атлант розправив плечі”

Фільм базований на однойменній книзі, яка досі залишається найпопулярнішою в американців після Біблії. Історія розповідає про протистояння середнього і малого бізнесу проти жорсткої політики влади. У стрічці яскраво демонструється «зворотна сторона» багатьох бізнес-ідей.

“Пірати силіконової долини”

Історія про гігантів комп’ютерного світу: Стіва Джобса та Білла Гейтса. Стрічка розповідає про те, як мрії не розбиваються об реальність, а змінюють її.

“У гонитві за щастям”

Неймовірно мотивуюча стрічка, основана на реальних подіях. Віра у себе і в те, що ти робиш та постійний рух вперед – цього вчить головний герой Кріс Гарднер, який мріє стати  біржовим брокером. Та як втілити мрію тоді, коли, здається, саме життя проти?

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *