Рекомендації. Лекції TEDx для бізнесу

Традиційно, у п’ятницю, рекомендуємо вам щось цікаве і корисне для вашого бізнесу та особистісного розвитку.

Сьогодні пропонуємо три лекції TEDx. Окрім, цікавих спікерів приємний бонус – усі відео від українських бізнесменів українською.

“Бізнес, що творить спільноти “, Юрко Филюк. Юрко ділиться досвідом розвитку місцевих громад, бізнесу та своїми життєвими принципами, котрі допомагають рухатись вперед за своїми ідеями.

 

“Чому потрібно відкрити власну справу”, Андрій Пелюхівський. Андрій Пелюхівський – підприємець який створив власний бізнес з нуля, керуючись лише сильним бажанням та ідеєю. Про те, чому потрібно відкрити власну справу, про стереотипи та складнощі, перед якими не варто зупинятися, розповість Андрій у своєму виступі про відкриття мережі кав’ярень “Розумна кава”

І наостанок, надихаючий Іван Малкович, “Розвиток таланту”. Іван Антонович Малкович — український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», редактор, упорядник, автор та перекладач кількох десятків книжок для дітей. Це людина, маніакально віддана ідеї «особливо якісної української книги». У 2004, 2008, 2009 рр. входить до «ТОП-100 найвпливовіших людей України» щорічного рейтингу журналу «Кореспондент».

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь



Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *