,

СЕКРЕТИ МОТИВАЦІЇ У БІЗНЕСІ

Рекомендує бізнес-тренер, сертифікований коуч ICF, авторка книг та освітніх програм, успішна бізнес-леді з 20-річним досвідом Нінель Нежура – учениця Тоні Роббінса.

Чому якість життя одних людей істотно відрізняється від інших? Чому в одних, здавалося б, є всі ресурси для успіху, але, в той же час, рівень життя не такий, якого б хотілося. А в інших, навпаки – немає підтримки, освіти та впливового оточення, втім, їм вдається змінювати своє життя, приголомшуючи результатами інших.

Як стверджують практики, 80% успіху у бізнесі – це психологія. Точніше знання тих її елементів, які дозволять поєднати приємне  з корисним: збільшити прибуток та отримати задоволення від ведення своєї справи.

Невідємною частиною цього процесу є створення проривів. Саме це є однією з основ бізнес-майстерності.

«Прорив – це час, коли ви приймаєте якесь рішення, знаходите інсайт або істинне розуміння поставленого завдання, розробляєте нову концепцію або впроваджуєте інновацію, в результаті чого ваше життя стає вже не таким, як раніше», – Тоні Роббінс

Попри, на перший погляд, складне формулювання, оволодіти тонкощами створення проривів не складно. Головне у деталях. І саме тут настає час коучингу. Досвідчений експерт на індивідуальних чи групових коуч-сесіях допоможе вам осягнути мистецтво проривів.

У РЕЗУЛЬТАТІ КОУЧИНГУ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 • розкриття власної унікальності. Пам’ятайте – потенціал людини не має меж;
 • ясність і легкість – людина набуває розуміння, куди і як рухатися, щоб мрія стала реальністю;
 • досягнення мети найбільш екологічним та ефективним способом;
 • максимальне розкриття потенціалу лідера і команди;
 • це можливість розвинути віру в себе і знайти своє призначення;
 • коучинг відкриває шлях туди, де ви хочете бути.

Ці правила допоможуть окреслити ціль вашого бізнесу, сформують новий підхід до вирішення проблем. І що найважливіше – скорегують напрямок, у якому далі має рухатись ваша справа.

ФОРМУЛА УСПІХУ

Незалежно від статусу, досягнень, досвіду, результатів, для більшості людей діє однакова формула успіху. Її також рекомендує і рекомендує Тоні:

 1. Ви знаєте, чого хоче.
 2. Ви дієте, зберігаючи максималь-ний фокус уваги на цілі.
 3. Ви перевіряє, спрацьовують дії чи ні, і якщо ні, то в чому причина.
 4. Ви проявляєте гнучкість, безперервно змінюючи свій підхід щодо рішень проблем і завдань, відшукуючи найвірніший варіант.

Першим кроком до зміни свого життя є ПРАГНЕННЯ ПОЗБУТИСЯ НЕГАТИВНИХ ПЕРЕКОНАНЬ. Необхідно запам’ятати, як стверджує Тоні Роббінс:

Між вашим минулим і вашим майбутнім немає знаку рівності. Минуле не дорівнює майбутньому. Має значення не те, що було вчора, а те, що ви робите просто зараз

Довідка:
До Ентоні Роббінса за порадою зверталися Дональд Трамп, Білл Клінтон, Андре Агассі, Михайло Горбачов, Хью Джекман  і багато інших успішних людей.
Ентоні Роббінс у наші дні:

 • Створив найкращу за всю історію систему особистісного і професійного зростання.
 • Потрапив у першу сотню відомих особистостей журналу Forbes 2007 року.
 • Щороку під час компанії «BasketBrigade» забезпечує їжею більше 2-х мільйонів людей.
 • Входить до 50 світових бізнес-інтелектуалів Accenture.
 • Внесений до топ-10 видатних людей планети.
 • Семінари Тоні відвідали по-над 3 млн. людей з більше ніж 80 країн світу.

Нінель Нежура – експерт у сферах психології, коучингу, філіології, ефективного менеджменту, особистої ефективності з 20-річним  успішним досвідом ведення бізнесу.

Джерело: «Ділове слово» №36

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *