Шоу історій “Іронія долі та інші історії”

Шоу історій – це щомісячний захід. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов’язково професійних промовців, або виступити самі.

Тема “Іронія долі та інші історії…” – це засніжено-святкові вечори в колі родини і друзів, марафони з поїдання мандаринок, поїздки на гірськолижні схили, затишне тріскотіння палаючих дров з каміну та безліч інших приємних моментів. Це шоу історій про цікаві зимові випадки, про різні збіги обставин, які привели до щасливих розв’язок, про приємну побутову магію і дива можна пригадати з посмішкою.

Всі люди у світі повсюдно зайняті розповіданням історій, навіть якщо вони цього не знають. Сторітелінг як жанр набирає популярності, а попри те компанії давно розповідають власні історії успіху, професіонали розказують, через які злети і падіння їм довелося пройти, щоби стати собою сьогоднішніми, а цікаві особистості на кожному заході захоплюють слухачів карколомними оповідями. Тому і ми запрошуємо вас на наше шоу історій. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів і презентацій, від тих, хто не обов’язково є професійними промовцями, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.

Наше шоу відбуватиметься раз на місяць у вечірній час. 10 історій, об’єднаних цікавою темою.

Запрошуємо тих, кому є що розповісти і тих, хто готовий слухати. Хочете виступити, заповніть анкету. Ми хочемо, щоби ваші історії проникали у саме серце, а тому Школа АҐРУС допоможе промовцям підготуватися до виступів.

В програмі:

– неймовірні життєві історії;

– подарунки-сюрпризи від наших партнерів;

– а також наш улюблений ведучий Андрій Жолоб і цікаве спілкування з приємними людьми.

Коли: 14 грудня з 19:00 – 21:30

Місце проведення: FESTrepublic.club (вул. Старознесенська, 24-26).

Детальна інформація: (097) 864 99 56

Організатори заходу: Наталя Антонів, Наталія Васильків, Оксана Лотоцька-Савчак /ГО Великий світ/ та Ірина Снітинська /Школа АҐРУС/.

Купити квитки

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *