,

«Шоу історій» підкорювало жартами

Вже втретє проект «Шоу історій» зібрав львів’ян та гостей міста на неймовірно позитивний, драйвовий і веселий захід «Жартома та всерйоз», що відбувся 6 квітня у приміщенні автосалону «Ніко-Захід Моторс».

Організатори дійства Школа ораторського мистецтва АҐРУС та Громадське об’єднання «Великий Світ» зуміли створити дружню атмосферу і провести свято на дуже високому рівні. Свої гумористичні історії про кумедні події і випадкові невипадковості, які й навмисно не придумаєш, розповідали співачка Олена Корнєєва, гуморист Петро Григель, МС та ведучий Сашко Брутальний, телерадіоведуча Еріка, професійний актор театру та кіно Роман Кривдик, блогер Сергій Гутюк та інші непересічні особистості. Мажорних ноток до свята додав також ведучий Андрій Жолоб та блискучий показ колекції вишиванок 2017 року від магазину «Мамина світлиця». Усі історії, а їх було вісім, були  справжніми, щирими, емоційними, без слайдів і презентацій, але з душею і простотою.

На заході були присутні понад 170 людей, серед яких гості з Німеччини, Австрії та Італії, а також з багатьох областей України і з Києва.

Формат «Шоу історій» набуває шаленої популярності серед львів’ян і організатори обіцяють й надалі розвивати цей ексклюзивний український проект. Наступна зустріч відбудеться вже 18 травня з темою «Я – бренд», де учасники розповідатимуть про свої злети і падіння у розвитку бізнесу.

Деталі за посиланням.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *