«Шоу історій»: як змусити страх боятися ваших мрій

Корпорації, бренди, стартапи зі світовою популярністю завжди починаються з однієї людини. Людини, яка наважилась здійснити свою мрію, незважаючи на всі труднощі, перепони та непорозуміння. І саме тому в неї вийшло! Такі люди стають прикладом для мільйонів, про них пишуть книги, їх запрошують на різноманітні зустрічі, їх, затамувавши подих, слухають на ТВ. У вас також буде можливість отримати порцію натхнення від неординарних, яскравих особистостей – на «Шоу історій», що вже 21 вересня відбудеться у Львові.

Як повідомляє партнер заходу ГО «Клуб Ділових Людей» цього разу  сторітелінги будуть присвячені темі «Не бійся жити!» Звичайно, страхи є невід’ємною частиною нашої повсякденної реальності. Іноді ми змушені кардинально боротися з ними, бувають випадки, коли ми миримося зі своїми невеличкими фобіями. А може бути й таке, що страх служить запобіжником, який утримує нас від ризикованих кроків. І наші спікери зовсім не закликатимуть вас стати безстрашними: вони просто доведуть, що боятися – це не так вже й страшно.

Серед яких Анна Петрова, засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, яка у свої 26 років має за плечами понад 5 успішних проектів. Анна з тих звичайних людей, які роблять надзвичайні речі: вона не втомлюється ініціювати нові проекти, гуртувати довкола себе однодумців, долати десятки перешкод і, незважаючи ні а що, досягати успіху. Тому, що переконана: страх не повинен бути причиною бездіяльності, бо тоді він паралізує і позбавляє можливостей. Тож так важливо просто діяти, робити,  намагатись і досягати поставлених цілей. Також, своїм досвідом поділиться відома львів’янка, музикант, вокаліст гурту «Джалаліта» та продюсер літературно-музичних проектів Соломія Чубай та багато інших відомих нам львів’ян.

Оскільки захід є не тільки мотиваційний, а й розважальний, то у програмі є пригощання сиром та вином, а також розіграш призів від Партнерів «Шоу історій».

«Шоу історій» відвідало вже багато львів’ян і на даний захід вже є багато реєстрацій, тому сподіваємось і на ефективну комунікацію та відпочинок.

Тому приходьте відпочити, зарядитись позитивної енергією та поспілкуватись з цікавими людьми.

Місце проведення: FEST republic.club (вул. Старознесенська, 24- 26)

Детальна інформація: (097) 864 – 99 – 56

Організатори та засновники найбільшого майданчуку сторіленгу у Львіві Наталя Антонів, Наталя Васильків, Оксана Лотоцька-Савчак (ГО «Великий світ») та Ірина Снітинська (Школа ораторського мистецтва Ірини Снітинської «Аґрус»)

Квитки можна купити на сайті: https://2event.com/uk/events/923006

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *