У Буковелі відбувся бізнес-курс «Маркетингові стратегії успішного бізнесу» в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР

Одним з найбільших викликів для бізнесу є запуск, розробка та підтримка успішної та ефективної маркетингової кампанії. Хороша маркетингова стратегія вимагає багато часу та зусиль для планування. Тут не обійтися й без знання ключової інформації, такої як цільова аудиторія та маркетингові тенденції. Крім того, є моменти, коли і найкращі бізнеси стикаються з перешкодами і новими викликами. Підприємства можуть опинитися в кризових станах, коли не мають свіжих ідей, щоб обійти конкурентів.

29-31 березня в Буковелі відбувся бізнес-курс «Маркетингові стратегії успішного бізнесу», організований Центром підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business. Протягом трьох днів учасники вивчали методи розробки унікальної маркетингової стратегії. Коучем-експертом був Андрій Прудіус, МВА Graduate School of Business (CEU, Будапешт, Угорщина). Протягом 2007-2010 працював старшим консультантом в європейському офісі міжнародної консалтингової компанії The Garrison Group (Будапешт, Угорщина). З 2010 року викладач курсів “Поведінка споживача”, “Стратегічний маркетинг” (Міжнародний Інститут Бізнесу МІБ), “Управління маркетингом” (Бізнес Школа “Крок”).

Бізнес-курс «Маркетингові стратегії успішного бізнесу» розроблений спеціально для керівників та власників бізнесу. Метою курсу було розширення бачення стратегічного маркетингу. Учасники мали можливість долучитися до розробки унікальної маркетингової стратегії, щоб в майбутньому реалізувати її на власному бізнесі та зрозуміти, як створити свою власну конкурентну перевагу на ринку.

Запрошуємо долучатись до наступних бізнес-курсів в Буковелі:

 

ТЕМА

 

ТРЕНЕР

 

ДАТА

Бізнес-моделювання. ДНК компанії.

Ігор Гут 26-28 квітня 2018 р.

People management: ефективне управління сучасною командою.

Михайло Притула  

24-26 травня 2018 р.

 

Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг.

Давтян Ваче

6-8 вересня 2018 р.

Побудова системних продажів бізнесу.

Олесь Піщак

27-29 вересня 2018 р.

Надихаюче лідерство.

Алла Заднепровська

18-20 жовтня 2018 р.

Управління змінами у бізнесі. Володимир  Павелко

15-17 листопада 2018 р.

Проект менеджемент у бізнесі. Ельвіра Файзулліна

6-8 грудня 2018 р.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *