Заходи Клубу Ділових Людей (17.07-21.07)

В основі основ успішного бізнесу – правильне планування та саморозвиток. Клуб Ділових Людей поєднує ці два компоненти: корисні заходи у зручний час. Шукайте своє місто та реєструйтесь на події, аби зробити свій бізнес успішним.

Харків

«Можливості для малого бізнесу від Клубу Ділових Людей»
Коли: 18 липня (18:15-20:30).
Де: A-level, пл. Павловська, 6 (2 поверх).
У плані заходу: грантові можливості для малого бізнесу, інструменти пошуку партнерів та підрядників, пошук клієнтів на території Клубу, проекти спільного інвестування, безкоштовне навчання підприємців та їхнього персоналу, бізнес-освіта.
Деталі заходу за посиланням.

Львів

Круглий стіл «Просування експорту Українських підприємств: як прибрати бар’єри і зайві обмеження?»
Коли: 
18 липня(16:30-19:30).
Де: 
вул. Зелена, 109, 1 поверх (108 ауд.).
У плані заходу: 
обговорення наявних проблеми у сфері регулювання зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств та існуючі пропозиції (зокрема, розроблені експертами Програми USAID ЛЕВ) щодо їх вирішення.
Деталі
заходу  за посиланням.

Відвідини бізнесу «Двері відчиняє пекарня-кондитерська SHOco.»
Коли:
19 липня(16:00-20:00).
Де: вул. Сахарова, 44.
У плані заходу: співзасновник пекарні-кондитерської «SHOco.» Роман Шуптар розповість про реалії побудови бізнесу з нуля. Проведе екскурсія пекарнею-кондитерською. Та проведе майстер-клас з виготовлення солодощів.
Деталі заходу за посиланням.


Психологічна бізнес-гра «Мафія»

Коли: 20 липня(18:30-21:00).
У плані заходу: є місто і його мирні жителі. Одного дня в місті з’являється мафія, щоночі вона вбиває по одному мирному жителю. До лав мафії входять колишні жителі міста. Члени мафії знайомі один з одним, решта ж городян не знають, хто саме з них належить до злочинного угрупування. Тому завдання мирних – визначити та вигнати мафію. Завдання мафії – заплутати мирних і захопити місто, вбивши всіх городян.

Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.
Деталі заходу за посиланням. 

Івано-Франківськ

«Бізнес-зустріч учасників Клубу Ділових Людей»
Коли: 13 липня(09:00-20:30).
Де: вул. Чорновола, 7, готель Станіславів, конференц-зал.
У плані заходу: якщо ви прагнете розширити свій бізнес на сусідні регіони, для вас важливо налагодити контакти із підприємцями із Івано-Франківська чи ви просто хочете гарно провести час з колегами, – приєднуйтесь до унікальної мандрівки, переймайте досвід і розвивайтеся з Клубом.
Деталі заходу за посиланням.

Тренінг «Як збільшити та утримати клієнтів із допомогою мобільного додатку»
Коли:
19 липня(18:15-21:00).
Де: вул. Чорновола, 7, готель Станіславів, конференц-зал.
У плані заходу:
як просувати бізнес з допомогою мобільного додатку і чому клієнти будуть його встановлювати. Як створити додаток, який продає. Як стимулювати користувачів завантажити мобільний додаток. Як збільшити повторні продажі та зробити чергу з клієнтів.
Деталі
заходу  за посиланням.

Тернопіль

Тренінг «Як мотивувати різні типи людей»
Коли:
19 липня(18:15-21:00).
Де:
пр. Степана Бандери 50.
У плані заходу: з
відки беруться «безвідповідальні» працівники? Що мотивує людей до роботи? Як керувати відповідальністю співробітників? Як створити команду, готову до звершень? На всі ці питання і навіть більше відповідатиме експерт у сфері самоактуалізації Ігор Папуша.
Деталі заходу за посиланням.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідьВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *